Ana Sayfa Dini Filmler  Dini Hikayeler   Dini BiLgiLer  NaMaz KLip İzLe Arama

islami Chat

   Ana Sayfa
   Dini Sohbet
  Damar Sözler
  Abdest - Gusul
  bedava program indir
  Biraz TebeSSum
  Cennet - Cehennem
  Dantel Örgü - El İşleri
  Dini Film izle
  Dini BiLgiLer
  Dini Chat Hazır Kodlar
  Dini Chat OdaLari
  Dini Chat özel videoLar
  Dini Chat Unreal Özel
  Dini Hikayeler
  Dini Mirc Komutlari
  Dini ResimLer
  Dini Ruya tabirleri
  Dini Sohbetler
  Dinim islam
  Diyet Listeleri
  Dualar
  Edebiyat
  Fikralar
  Güzel Sözler
  Hanım Sahabiler
  Hazir Mesajlar
  iLahi Sözleri
  iLahi Dinle
  islam da Kadin
  Kadın Giyim Takı Moda
  Kurban
  Mahrem Konular
  Mobilya Dekorasyon
  Namaz
  ölum ve Kabir Hayati
  Osmanlı Tarihi
  Peygamberler - Evliyalar
  PratiK BiLgiLer
  Ramazan ve Oruc
  ResimLi Sözler
  Ruh
  Sağlik
  Sesli Siirler
  Sihir Şeytan Ruh
  Siirler
  Yemek tarifleri
  Şifalı Bitkiler
  iletişim
 
sitemap

GogLe sitemap         

 Estetik- Güzellik - Kış Saçları 50'lerden Kalma

Estetik- Güzellik - Kış Saçları 50'lerden Kalma - dini sohbet etme siteniz - en sevdiğiniz islami sohbet - youtube`de yayinlanan masal muzik şiir klip ezgi - kaliteli dini chat odalari - islami chat mynet sohbet mirc indir  
 

Okunma

2503
dini sohbet
Kışın rüzgarlı günlerinde saçlarda da nostaljik bir hava esecek. Androjen, bohem, feminen, gotik ve retro tarzların hakim olduğu kış saçlarında cinsiyetler de iç içe geçiyor.
Dünyadaki trend araştırmalarına dayanarak Schwarzkopf’un uluslararası trend danışmanlarınca hazırlanan 2004- 2005 Sonbahar- Kış Koleksiyonu, moda kentlerinin podyumlardaki en son gelişmelerinden izler taşıyor.

‘Essentials Looks’ adlı koleksiyon beş ayrı trendten oluşuyor. Androjen, feminen, bohem, gotik ve retro tarzlar 50’li yıllardan da esinleniyor. Yeni koleksiyonun yaratıcısı Steve Hogan, koleksiyonda moda ve güzellik dünyasının en güçlü isimleri bir araya getirdiklerini belirtiyor.

Markanın renklendirme uzmanı Lesley Le Beau ise koleksiyonda yaratılan renklerde cezbedici olmayı ve heyecan uyandırmayı sevdiğini söylüyor. Bu kış özellikle portakal, vanilya ve siyah viyolenin saçları renklendireceğinin sinyalini veriyor.

Aristokrat ve dengesiz

Farklı boylardaki kaküllerle yaratılan asimetri feminen kesimin kadınsılığını ortaya koyuyor. Keskin köşeli kesimler, gözleri örten uzunluklar ve inceltilmiş düz saçlarla yaratılan dengesiz modeller... 50’lerin etkilerini taşıyan kesim, Fransız kadınının aristokrat şıklığı bu trendin ana temasını oluşturuyor.

Kızıl turuncular

Bohem tarzı ise vurgulu kaküllerle belirtiliyor. Kaküller kesinlikle gözleri kapatacak uzunlukta olmalı. Bohemin en belirgin özelliği saç boyundaki farklılıklar. Ayrıca sıcak renklerle, diplerdeki yoğun kızıl tonlarından uçlara doğru parlak turuncuya yumuşak geçişlerle vurgulanıyor.

Esrarengiz bir hava

Koyu karanlık görüntüler, gotik teması için temel oluşturuyor. Kaküller burada da önemli bir yere sahip. Gizemli ve asimetrik hava gotik trendin derin ve esrarengiz soç tonlarıyla birleşerek saç kesimindeki farklılığı ortaya koyuyor.

Erkeksi dişilik

Androjen, yeni sezonun saç koleksiyonundaki beş trendden biri. Erkeksi dişiliğin en cezbedici hali olarak karşımıza çıkıyor. Cinsiyetler arasındaki bu ikilem, kadına modern ve seksi bir görüntü katması açısından önem taşıyor. Androjenin en ayırdedici özelliği erkeksi kesimlere sahip modeller. Düz taranmış ve parlak ya da karışık ve mat görünümlü olabiliyor.

James Dean

50’lerin ruhunu yansıtan retro, sofistike, şehirli erkeğin nostaljik görüntüsünü şehir yaşamına uyguluyor. Rock’n roll stili yoğun olarak saçlarda vurgulanıyor. James Dean gibi tepedeki saçlar ya geriye doğru taranarak yüze güçlü bir ifade kazandırılıyor ya da düz taranarak yüz masumlaştırılıyor

  Yorumlar

 
Mehmet Karakus - Tevhid tabibi


Abdurrahman Önül - Mekke


Degeri Veririz İnsanlara..


Günün ayet-i resimli


AŞK nedir diyene, GÜL vermek yeterli.


cildi temizleyen domates maskesi


sohbetsila sohbet


sabah duamız


HayırLı CumaLar Kardeşim


BekLiyoruM


ÖmRüMe


Manyağı Makbuldür


Copyright © 2009 mIRCte 2023 Tüm Hakları Saklıdır Dinichat.Net

Desing By eFe