Ana Sayfa Dini Filmler  Dini Hikayeler   Dini BiLgiLer  NaMaz KLip İzLe Arama

islami Chat

   Ana Sayfa
   Dini Sohbet
  Damar Sözler
  Abdest - Gusul
  bedava program indir
  Biraz TebeSSum
  Cennet - Cehennem
  Dantel Örgü - El İşleri
  Dini Film izle
  Dini BiLgiLer
  Dini Chat Hazır Kodlar
  Dini Chat OdaLari
  Dini Chat özel videoLar
  Dini Chat Unreal Özel
  Dini Hikayeler
  Dini Mirc Komutlari
  Dini ResimLer
  Dini Ruya tabirleri
  Dini Sohbetler
  Dinim islam
  Diyet Listeleri
  Dualar
  Edebiyat
  Fikralar
  Güzel Sözler
  Hanım Sahabiler
  Hazir Mesajlar
  iLahi Sözleri
  iLahi Dinle
  islam da Kadin
  Kadın Giyim Takı Moda
  Kurban
  Mahrem Konular
  Mobilya Dekorasyon
  Namaz
  ölum ve Kabir Hayati
  Osmanlı Tarihi
  Peygamberler - Evliyalar
  PratiK BiLgiLer
  Ramazan ve Oruc
  ResimLi Sözler
  Ruh
  Sağlik
  Sesli Siirler
  Sihir Şeytan Ruh
  Siirler
  Yemek tarifleri
  Şifalı Bitkiler
  iletişim
 
sitemap

GogLe sitemap         

 Golaks Kalite Yönetim Sistemi 6.06.1006.2506.0

golaks kalite yönetim - Golaks Kalite Yönetim Sistemi 6.06.1006.2506.0 - Golaks Kalite Yönetim Sistemi 6.06.1006.2506.0 download, Golaks Kalite Yönetim Sistemi 6.06.1006.2506.0 full download, Golaks Kalite Yönetim Sistemi 6.06.1006.2506.0 full indir, Golaks Kalite Yönetim Sistemi 6.06.1006.2506.0 indir - dini sohbet etme siteniz - en sevdiğiniz islami sohbet - youtube`de yayinlanan masal muzik şiir klip ezgi - kaliteli dini chat odalari - islami chat mynet sohbet mirc indir  
 

Okunma

2303
dini sohbet

Üreticiden : Golaks Kalite Yönetim Sistemi Windows işletim sistemleri üzerinde çalışabilmekte ve Server maliyeti getirmemektedir. Mevcut kalite sisteminizdeki tüm dökümanlar ve faaliyetlere ait verilerinizi Kalite Sistemine pratik ve hızlı bir biçimde adaptasyonunu sağlayabilirsiniz.

ISO 9001:2000, ISO 14001, OHSAS 18001, HACCP, SA 8000, EN ISO/IEC 17025, ISO 17799, ISO/TS 16949, VDA, ISO 13485 vb. kalite belgelerine sahip ya da bu belgeleri almak isteyen şirketlerin kalite dokümanlarının elektronik ortamda yönetimini sağlayan modüldür. Kalite takip modülü tüm dokümantasyonları elektronik ortamda izlemenizi ve revize etmenizi de sağlamaktadır. Bu modül içerisinde dokuman oluşturma, revizyon ve arşiv işlemlerini yapabilmenizin yanı sıra kalite dokümanlarınızı sınıflandırabilir ve departmanlara göre gruplandırabilirsiniz. Bu da aranılan tüm evraklara kolay ve çabuk ulaşmanızı sağlayacaktır. Ayrıca kontrollü dokuman dağıtımı yapabilir, istenilen dokumanlar için değiştirilememe, kopyalanamama ve yazıcı çıktısının alınamaması şeklinde kısıtlamalar getirilebilir, farklı kullanıcı grupları oluşturarak ta bu kullanıcı gruplarının hangi dokümanlara giriş izni olup, olmadığını belirleyebilir ve bu sayede tüm dokümanların güvenliğini en üst düzeye taşıyabilirsiniz.

Yeni dökuman ve revizyon talebinde bulunabilir, talepte bulunulan dokümanların takibini yapabilir, yeni dokuman yayınlandığında, ilgili kişilerin onayına sunabilir ve sonuçlarını takip edebilirsiniz. Ayrıca yayınlanan veya revize edilen dokumanlar için ilgili kişilere mesaj gönderebilir ve bu kişilerin görüşlerini alabilirsiniz.

Dokuman yönetimi modülünde; dosya arşivini, kalite dokuman arşivini ve revizyon arşivini ayrı ayrı takip edebilir, arşivdeki dokümanların nerede saklandıklarını, ne zaman imha edileceklerini, imha şekillerini ve bu dokümanların ayrıntılı raporlamalarını yapabilirsiniz.

Tüm kalite dokümanlarına, kategorize edilmiş biçimde kolaylıkla ulaşabilir, ulaştığınız dokümanların içeriğini okuyabilir aynı zamanda bu dokümanların ek formlarını, bağlantılı dokümanlarını ve revizyon geçmişini inceleyebilirsiniz.

Kayıtlı dokümanların içerisinden arama yapabilir ve bulunan dokümanları ekranda görüntüleyebilirsiniz. Mevcut tüm dokuman kayıtlarını yapılan sabit raporlamalara bağlı kalmayıp Word, Excel, txt, html, xml gibi farklı formatlara da dönüştürerek istediğiniz şekilde raporlama yapabilirsiniz.

Dokuman yönetimi modülü sayesinde, dokümanları elektronik ortama taşıyarak kağıt israfını ortadan kaldırabilir ve de kullanıcıların dokümanlara daha kolay erişimini sağlayarak firma içerisinde dokümanların daha etkin kullanımını sağlayabilirsiniz.

indir

  Yorumlar

 
AhMeT ŞaFaK - PuSu GöZLüM


Kur-an-ı Kerim-den Dualar


Nihat Hatipoğlu - 2011 Sahur Özel Peygamber Efendimizin Hayatından Kesitler2


Cinsel Organlar ve İşlevleri


Ağız Kanseri


Baglanti Menusu


sohbetsila sohbet


sabah duamız


HayırLı CumaLar Kardeşim


BekLiyoruM


ÖmRüMe


Manyağı Makbuldür


Copyright © 2009 mIRCte 2023 Tüm Hakları Saklıdır Dinichat.Net

Desing By eFe