Ana Sayfa Dini Filmler  Dini Hikayeler   Dini BiLgiLer  NaMaz KLip İzLe Arama

islami Chat

   Ana Sayfa
   Dini Sohbet
  Damar Sözler
  Abdest - Gusul
  bedava program indir
  Biraz TebeSSum
  Cennet - Cehennem
  Dantel Örgü - El İşleri
  Dini Film izle
  Dini BiLgiLer
  Dini Chat Hazır Kodlar
  Dini Chat OdaLari
  Dini Chat özel videoLar
  Dini Chat Unreal Özel
  Dini Hikayeler
  Dini Mirc Komutlari
  Dini ResimLer
  Dini Ruya tabirleri
  Dini Sohbetler
  Dinim islam
  Diyet Listeleri
  Dualar
  Edebiyat
  Fikralar
  Güzel Sözler
  Hanım Sahabiler
  Hazir Mesajlar
  iLahi Sözleri
  iLahi Dinle
  islam da Kadin
  Kadın Giyim Takı Moda
  Kurban
  Mahrem Konular
  Mobilya Dekorasyon
  Namaz
  ölum ve Kabir Hayati
  Osmanlı Tarihi
  Peygamberler - Evliyalar
  PratiK BiLgiLer
  Ramazan ve Oruc
  ResimLi Sözler
  Ruh
  Sağlik
  Sesli Siirler
  Sihir Şeytan Ruh
  Siirler
  Yemek tarifleri
  Şifalı Bitkiler
  iletişim
 
sitemap

GogLe sitemap         

 Er-Ya Güvenlik Kamerası 3.3

Er-Ya Güvenlik Kamerası 3.3 download, Er-Ya Güvenlik Kamerası 3.3 FULL, Er-Ya Güvenlik Kamerası 3.3 full download, Er-Ya Güvenlik Kamerası 3.3 full indir, Er-Ya Güvenlik Kamerası 3.3 indir, erya güvenlik kamerası full - dini sohbet etme siteniz - en sevdiğiniz islami sohbet - youtube`de yayinlanan masal muzik şiir klip ezgi - kaliteli dini chat odalari - islami chat mynet sohbet mirc indir  
 

Okunma

2922
dini sohbet

Üreticiden: Bu program herhangi bir web kamerası ile görüntü almanız amacıyla üretilmiştir. İsterseniz belirlediğiniz aralıklarda, isterseniz de harekete duyarlı olarak görüntü alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylece web kameranızı bir güvenlik kamerasına dönüştürmeniz mümkündür. Programın çektiği görüntüler günlük dosyalar halinde tuttuğu için istediğiniz güne ait görüntülere kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca çekilen resimleri slayt gösterisi şeklinde de izleyebilirsiniz. İstediğiniz kayıtları belirleyeceğiniz bir klasöre aktarıp yedekleyebilirsiniz.

Bu sürümdeki Yenilikler:
Otomatik kayıt silme özelliği eklenmiştir.
Yerel ağdan ya da internet üzerinden kamera görüntülerinize ulaşma imkanı sağlanmıştır.
Görüntülerin üzerine tarih ve saat ekleme imkanı sağlanmıştır.
Önceki sürümdeki hatalar giderilmiştir.

Programın Genel Özellikleri:

Her türlü kamera ile uyum
Programı her türlü görüntüleme aygıtı ( WebCam, DV Kamera, TV Kartı vb.) ile kullanabilirsiniz. Özellikle web kameraları ile oldukça ekonomik ve kaliteli sonuçlar alabilirsiniz. Özellikle küçük işyerleri için 4 kameralı güvenlik sistemlerini oldukça ekonomik bir şekilde kurabilirsiniz. Güvenik Kamera sistemi için büyük paralar harcamak zorunda değilsiniz.
Web kameraları genellikle 5 metreden uzun USB kablolarıyla çalışmaz, bunun nedeni bilgisayarın sağladığı enerjinin kablo uzunluğu sebebi ile kamerayı çalıştıramamasıdır. Bu konuda çözüm olarak kendinden adaptörlü USB Hub cihazları önerilebilir. Uygun fiyatlara da bulabileceğiniz bu tür bir cihaz sayesinde kamera kablonuzu çok daha uzun kullanabilirsiniz. Çünkü bu tür cihazlar bilgisayarın sağladığı akıma ek olarak kendileri de devreye akım verdikleri için kameraların uzun kablolarla çalışmama problemi ortadan kalkacaktır.

Çoklu kamera desteği
Program 4 kameraya kadar destek sunmaktadır. Aynı anda 4 kamerayı bilgisayarınıza bağlayarak iyi bir güvenlik sistemi kurmanız mümkündür. Ortalama bir bilgisayar ile bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı
Program oldukça sade ve anlaşılır bir arayüze sahiptir. Böylece programı başka birine ihtiyaç duymadan kurabilir ve ayarlarını rahatlıkla yapabilirsiniz. Kamera seçimini otomatik ya da manual olarak yapabilirsiniz. Otomatik seçimde sisteminizdeki ilk 4 kamera algılanır ve programın ekranında gösterilir. Manual seçimde ise kameraları kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu ayarları bir kez yapmanız yeterlidir. Program bilgisayar açıldığında otomatik devreye girer ve kameralara bağlanır. Dilerseniz programı arka plana gizleyip bilgisayarda diğer işlerinizi yapabilirsiniz.

Harekete duyarlı çalışma özelliği
Programın harekete duyarlı kayıt özelliği sayesinde, ortamda hareket algılandığında kayıt yapabilirsiniz. Böylece harddiskinizde alan tasarrufu sağlarsınız. Hassasiyet ayarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Ayrıca sürekli kayıt modu ile, belirleyeceğiniz periyotlarda resim kaydını ya da sürekli olarak video kaydını gerçekleştirebilirsiniz.

Çekilen Görüntülere Erişim Kolaylığı
Program videoları ya da resimleri günlük dosyalar halinde kaydeder. Ayrıca her bir kameranın görüntüsünü de ayrı klasörlerde saklar. Böylece istediğiniz tarih ve kameranın resimlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Resimlerin çekilme saatini de görebilirsiniz. İlerleme çubuğu sayesinde istediğiniz andaki kayıtlara kolayca ulaşabilirsiniz. Günlük kayıtların tümünü ya da istediğiniz bir kaydı bilgisayarınızdaki başka bir yere aktarabilirsiniz. Böylece kayıtlarınızı başka bir depolama aygıtına (CD, DVD, USB HDD, Flash Bellek vb.) kaydedebilirsiniz.
Sıkıştırılmış Video Kaydı
Program 4 kameradan da aynı anda video kaydı yapabilir. Bunun için sisteminize bir kodek paketi yüklemeniz gerekmektedir. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz kodekleri indirmek için tıklayınız.
Bu konuda K-Lite Mega Codec Pack oldukça iyi bir çözüm olabilir. Video kaydının resim kaydına göre çok daha fazla yer tutacağı unutulmamalıdır.

Gizlilik Modu
Gizlilik modu sayesinde programın çalışmasını gizleyebilirsiniz. Böylece program kimseye görünmeden arka planda çalışmaya devam eder. Tekrar görünür hale gelebilmesi için dörtlü bir tuş kombinasyonu kullanmanız gerekmektedir. Ayrıca gizlilk modunda programa parola koruması da ekleyebilirsiniz. Böylece programa erişim güvenliği sağlanmış olur.

Alan Tasarrufu
Programın video ve resim olmak üzere iki farklı kayıt modu vardır. Eğer bilgisayarınızda alan sorunu varsa ve konfigürasyonu iyi değilse resim kaydını kullanarak alan tasarrufu sağlayabilirsiniz. ayrıca resimlerin kalitesini de belirleme imkanına sahipsiniz. Diğer taraftan videolar da sıkıştırılarak kaydedildiğinden dolayı çok büyük bir alan kaplamamaktadır. Fakat 4 kameradan aynı anda video kaydının hem bilgisayarınızda yavaşlamaya neden olacağı, hem de kayıtların çok daha fazla yer kaplayacağı unutulmamalıdır.

Alarm Özelliği
Alarm özelliği aktif hale getirildikten 5 dakika sonra program belirlenen kameralarda harekete duyarlı olarak sesli ve mail yoluyla bildirimde bulunur. Hareket algılandığı anda ikişer saniye arayla fotoğraf çeker ve bu fotoğrafları belirleyeceğiniz bir mail adresine gönderir. Böylece eviniz ya da iş yerinizde bir hareketlilik meydana geldiğinde durumdan haberdar olursunuz. Bildirim gönderildikten 5 dakika sonra alarm tekrar devreye girer ve hareket izleme aktif hale gelir. Bu olay 5 dakikalık periyotlar halinde sürekli devam eder.

Otomaitk Kayıt Silme
Harddiskinizin dolmaması için zamanla kayıtları silmeniz ya da başka bir depolama aygıtına aktarmanız gerekmetedir. Kayıtlar çok biriktiğinde bu kayıt silme işlemini kullanıcının manuel yapması hayli zamanını alacaktır. Bu yüzden programa otomatik kayıt silme özelliği eklenmiştir. Belirleyeceğiniz gün sayısından eski olan kayıtlar program tarafından otomatik olarak silinecek böylece harddiskinizin dolup kayıt programı yaşama ihtimali ortadan kalkacaktır.

Uzaktan Erişim
Programa yerel ağdan ya da internet üzerinden erişebilirsiniz. Bunun için uzaktaki bilgisayarda programı kurmanız ve uzaktan izleme aracını çalıştırmanız gerekmektedir. Bu araç programın kendisiyle birlikte gelir, ayrı bir kurulum dosyası yoktur. Dilerseniz program bilgisayarınızın internete açılma IP sini tespit eder ve değiştiğinde bunu size mail yoluyla bildirir. Böylece statik IP almak zorunda kalmadan interneti olan herhangi bir bilgisayardan iş yerinizdeki ya da evinizdeki kamera görüntülerine ulaşabilirsiniz.

indir

  Yorumlar
seftali
güzel de 
Erken menopozun 5 nedeni


Cübbeli Ahmet Hoca - içki


Çiçekli havlulu kenarları


Cünup olan kadın


Dini Hikayeler - Yıkılamayan Türbe


İşte Bu Bir Gerçek


sohbetsila sohbet


sabah duamız


HayırLı CumaLar Kardeşim


BekLiyoruM


ÖmRüMe


Manyağı Makbuldür


Copyright © 2009 mIRCte 2023 Tüm Hakları Saklıdır Dinichat.Net

Desing By eFe