Ana Sayfa Dini Filmler  Dini Hikayeler   Dini BiLgiLer  NaMaz KLip İzLe Arama

islami Chat

   Ana Sayfa
   Dini Sohbet
  Damar Sözler
  Abdest - Gusul
  bedava program indir
  Biraz TebeSSum
  Cennet - Cehennem
  Dantel Örgü - El İşleri
  Dini Film izle
  Dini BiLgiLer
  Dini Chat Hazır Kodlar
  Dini Chat OdaLari
  Dini Chat özel videoLar
  Dini Chat Unreal Özel
  Dini Hikayeler
  Dini Mirc Komutlari
  Dini ResimLer
  Dini Ruya tabirleri
  Dini Sohbetler
  Dinim islam
  Diyet Listeleri
  Dualar
  Edebiyat
  Fikralar
  Güzel Sözler
  Hanım Sahabiler
  Hazir Mesajlar
  iLahi Sözleri
  iLahi Dinle
  islam da Kadin
  Kadın Giyim Takı Moda
  Kurban
  Mahrem Konular
  Mobilya Dekorasyon
  Namaz
  ölum ve Kabir Hayati
  Osmanlı Tarihi
  Peygamberler - Evliyalar
  PratiK BiLgiLer
  Ramazan ve Oruc
  ResimLi Sözler
  Ruh
  Sağlik
  Sesli Siirler
  Sihir Şeytan Ruh
  Siirler
  Yemek tarifleri
  Şifalı Bitkiler
  iletişim
 
sitemap

GogLe sitemap         

 :.Bir DinLe YüreĞiNi.:

:.Bir DinLe YüreĞiNi.: - dini sohbet etme siteniz - en sevdiğiniz islami sohbet - youtube`de yayinlanan masal muzik şiir klip ezgi - kaliteli dini chat odalari - islami chat mynet sohbet mirc indir  
 

Okunma

2039
dini sohbet


www.resimyagmuru.com/data/media/142/6XAAHf5VMQ.jpgVaktidir, bırakın ardına kadar açık kalsın yüreğinizin rahmet ve merhametin billur kaynaklarına susamış kapıları, gönlünüzü örten gaflet tülü bırakın bir seher yeliyle aralansın. Tan ağarışlarında susamaya and içen dilleriniz, bırakın bir akşam vakti duayla suyla Rahman ve Rahim olanı ansın.

Şimdi zaman üstü bir zamandasın, yalnızlığın yok yanı başında tek bu zaman diliminde gurbeti tadar yalnızlık, çünkü birlik ve beraberliğin yürekleri kenetlediği bir rıhtıma demir atmıştır yüreğin. Bu an ki, Paylaşmanın doğuşuna şahitlik etmiştir, on bir aylık bir veda güneşinin battığı tepelerin ardından

Bir dinle yüreğini, nefes alış verişlerin bile değişmedi mi? Sinene çektiğin oksijen bile YA HAYY diye dolaşıyor tabiatın kucağında. Kalp atışlarına bir kulak ver, duyamazsın eski ezgisini, çünkü o, bu vakit de sana yepyeni bir besteyle gelmiştir. Bak! Sessiz ol! Ne diyor, YA RAH-MAN, YA RAH-MAN, YA RAH-MAN

İş de, ondandır sana bu feryadı figanım kapatma yüreğinin kapılarını seninle konuşmak isteyen, zerrelerinde bile kulunun yolunu gözleyene. O (cc), Allah (azze ve celle), seni bekliyor. On bir vakittir yolunu gözlediği, gönül kapılarında karamsarlık goncaları yetiştirdiği kuluna, umut gülleri sunmak istiyor.

Ilgıt ılgıt esen bir af rüzgârıyla gönül hanene girip seni arındırıp, akşam seherinde gönül hanene mükâfatların en büyüğü olan bağışlanma müjdesini bırakıp seni tüm vakitlerin biriktirdiği kirden kurtarmakGecelerine gün, günlerine gece, boşluklarına köprü, özlemlerine vuslat, sevdanı sevdalıya kavuşturmana vesile, yüreğini saran gaflet sarmaşıklarının her bir yaprağını amber kokularıyla donanmış tomurcuklarla süslemek istiyor.

Attığın bir adımı bin, andığın bir duayı on bin, günahını hiç, tövbelerini çokça, zikrine, fikrine, şükrüne armağanlar vermek istiyor. Rabbin seni huzuruna bu ay arındırmak için bekliyor

Bırak geçmiş vaktin hatalarına takılıp düşmeyi, O(cc), sana sonsuzluk vaat ediyor. Kirlerimden nasıl arınırım diye söylenme, bir damla saf gözyaşın makamında binlerle karşılanıyor. Sadece yüreğinin kapısını arala, O(cc), sana arşın umut yüklü kapılarını ardına kadar açıyor.

YÂ ERHAMERRÂHİMİN, YÂ GAFFÂREZZÜNÛB, YÂ ATİKARRİKÂB demek bile sana sayısız mükâfatlar sunuyor. SENİ YARATAN SENİ SENDEN ÇOK SEVİYOR OLMALI Kİ, ON BİR AYIN GÜNAHINI BİR AYDA TEMİZLİYOR.

Sen yeter ki yüreğinin kapılarını ardına kadar aç ve iste Ondan, Rabbim öyle yüce ki, kulum isterde ben vermez miyim diyor.


İlknur DOĞANAY


  Yorumlar

 
Batman Chat


Sensin Allah Birsin Allah


Adetli Bir Kadın Kuran Dinliyebilir mi


Rüyada ziyafet görmek


Hz. İlyas ALEYHİSSELaM


Güzel Sözler - Erkek


sohbetsila sohbet


sabah duamız


HayırLı CumaLar Kardeşim


BekLiyoruM


ÖmRüMe


Manyağı Makbuldür


Copyright © 2009 mIRCte 2023 Tüm Hakları Saklıdır Dinichat.Net

Desing By eFe